Idź do treści

Menu główne:

MEBLO-KONCEPT PRODUKCJA MEBLI STYLOWYCH I NOWOCZESNYCH NA WYMIAR WOLNOSTOJĄCYCH Z LITEGO DREWNA


O firmie   Firma Meblo-Koncept specjalizuje się w produkcji mebli i drzwi do domów, mieszkań, apartamentów, restauracji, hoteli, sklepów, wystaw oraz innych wnętrz.
Zajmujemy się także projektowaniem mebli, jak również przyjmujemy zamówienia według dostarczonego przez klienta projektu.


   Każdy projekt jest indywidualnie dostosowany do oczekiwań, upodobań i osobowości klienta dzięki czemu nasze meble stwarzają niepowtarzalny klimat pasujący do danego wnętrza.


   Do produkcji naszych mebli używamy szlachetnych gatunków drewna i wysokiej jakości materiałów oraz akcesoriów meblowych co sprawia, że nasze produkty uzyskują trwałość, dużą funkcjonalność użytkową, a także wysokie walory estetyczne.


   Gwarancją jakości naszych produktów jest wieloletnie doświadczenie zdobyte podczas pracy przy produkcji mebli z litego drewna przez właściciela firmy Meblo-Koncept.

   Celem naszej firmy jest ciągły rozwój i doskonalenie naszych produktów z zachowaniem niepowtarzalnego stylu oraz wysokiej jakości.

   Wizerunek Naszej firmy budujemy poprzez tworzenie oryginalnych, ciekawych i eleganckich mebli dopasowanych do wnętrza i potrzeb klientów.
Powrót do treści | Wróć do menu głównego